Barbora Piešová, jedna z najpopulárnejších speváčok domácej hudobnej scény, si získala množstvo Slovákov nielen jedinečným hlasom a talentom, ale aj sympatickým vystupovaním. Obyčajné dievča so šiltovkou na hlave však tento raz vystúpilo zo svojej komfortnej zóny a fanúšikom sa ukázala doslova neštandardne, a to v krásnych večerných šatách!

21-ročná Superstar Barbora Piešová si získala sympatie Česka aj Slovenska v speváckej šou, pričom priaznivci ju považujú za jeden z najvýraznejších talentov posledných rokov. Po úspešných skladbách Priateľ či Dážď hudobníčka prichádza s novinkou Snáď, kde si okrem nej zahrali aj víťazi reality šou Love Island Laura Chrebetová a Martin Kulhánek.

Potom, čo dvojica zverejnila na sociálnej sieti Instagram nečakané zábery, boli mnohí presvedčení, že čerstvému páru už zazneli svadobné zvony, no ako sa napokon ukázalo, tak iba pred kamerou. Okrem zaľúbencov, ktorí vďaka maskérom zistili, ako približne asi budú vyzerať o desiatky rokov, sa v klipe objavil aj psík Aron z útulku v Handlovej, ktorému sa Barbora snaží nájsť aj touto cestou domov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT