Dáša „Mamba“ Šarközyová, ktorá začínala svoju kariéru ešte ako divoká teenagerka v šou Mr. Bombastic, nezadržala slzy. Potom, ako v hudobnej súťaži The Voice Česko Slovensko vystúpila Barbora Cínová, sa rozhodla, že prehovorí o svojich strastiach v speváckej brandži, aby tým inšpirovala vypadnutých súťažiacich.

29-ročná speváčka a herečka Dáša Šarközyová skúšala v slovenskom šoubiznise preraziť viackrát. Potom, ako ju diváci zaregistrovali v šou Slovensko hľadá Superstar 3 sa objavila aj v X Factore, kde patrila k najkvalitnejším spevákom súťaže. Ani to však nestačilo na výhru a ako teraz priznala, konkurzov má za sebou omnoho viac.

Potom, ako sa v uplynulej epizóde šou The Voice Česko Slovensko objavila súťažiaca Barbora Cínová so skladbou od Whitney Houston a Tomáš Berky s hitom od kapely Queen, mnohí diváci ostali rozčarovaní, keď sa dvojici nikto z porotcov neotočil. Mladá dievčina však niesla svoje vypadnutie mimoriadne negatívne a po odchode zo štúdia sa nechala počuť, že už nikdy nechce spievať.

Práve speváčka Dáša však presne rozumie, čím si 17-ročná teenagerka prechádza a prostredníctvom Instagramu sa rozhodla venovať všetkým vypadnutým empatický odkaz. Čerstvá mamička syna Manola si v ňom vyliala srdce a priznala, že v prvých dvoch Superstar ju z castingov vyhodili, nakoľko pre nich nebola dosť dobrá a s hudbou mienila absolútne skončiť. Dnes sa však teší z vlastného CD i fanúšikov, pričom práve zviditeľnenie sa na obrazovkách môže komukoľvek pomôcť v naštartovaní kvalitnej kariéry aj bez postupu.

 

Barbora Cínová

Dáša a jej partner Tony

Goodbye Boy

Zdroj: Instagram | Video: YouTube