Herečka a speváčka Barbora Švidraňová sa pred viac ako rokom stala mamičkou svojho prvého dieťatka, syna Gabriela. Okrem materských povinností však momentálne hviezdi aj v nádhernom muzikáli, kde stvárňuje hlavnú postavu!

Príbeh o sile lásky a priateľstva, ktorá dokáže roztopiť aj zamrznuté srdce, sa konečne pretavil aj do muzikálovej podoby. Tentokrát hovoríme o Snehovej Kráľovnej, ktorá mala 8. decembra premiéru v Bratislave. Predstavenie však pokračuje púťou po celom Slovensku.

Na scéne sa okrem Dáriusa Kočiho či Romany Dang Van objaví aj herečka Barbora Švidraňová, ktorá stvárňuje hlavnú postavu. Divákov však zaujme nielen talentom, ale aj krásnym mrazivým vzhľadom. ,,Stať sa rozprávkovou bytosťou je najúžasnejšia pridaná hodnota môjho povolania. Milujem to. A dúfam, že vy všetci dovolíte vašej fantázii podrásť a necháte sa vtiahnuť do rozprávky spolu s nami.. Nikto nie je tak dospelý, aby si nemohol dovoliť trochu snívať,“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila jej kostým z predstavenia. Fanúšikovia boli z jej ,,looku“ nadšení a v komentároch nešetrili slovami chvály.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/_basie_