Obľúbená slovenská herečka Barbora Švidraňová sa okrem seriálu Panelák či Búrlivé víno zviditeľnila najmä vďaka šou Tvoja tvár znie povedome, kde si jej sympatickú a vždy usmiatu povahu zamilovalo množstvo divákov. Po ukončení relácie sa hviezda Markízy vrhla predovšetkým na svoju spevácku kariéru, pričom spoznala i otca svojho dieťaťa, hudobníka Francesca.

Barbora Švidraňová a bubeník Francesco Mendolia tvoria pár už nejaký ten piatok, avšak herečka a speváčka rozhodne nemá hlavu v oblakoch. “Neviem, ako sa bude vyvíjať moja práca a vzťah s Francescom. Tá diaľka. Možno sa rozhodneme, že si založíme spoločný život niekde inde, možno sa rozídeme. Zatiaľ si dávam takých päť-šesť rokov, kým pôjde malý do školy, aby sme to nejako dali dokopy,” uviedla pred časom pre denník Čas.sk.

Ako sa zdá, vzťah dvojice je momentálne čistým freestylom a dvojica sa rozhodne netlačí do žiadnych povinností. Dôkazom toho je i krst malého Gabriela, ktorým sa umelkyňa pochválila na sociálnej sieti Instagram,,Moju lásku sme dnes pokrstili. 18/8/18 – Krásny magický deň! Nech ti tvoje meno, Gabriel, prinesie v živote veľa šťastia, hojnosti, požehnania a úspechu, moje srdco radostné! Ešte máš dnes aj presne 3 mesiace… Lepšie to vyjsť nemohlo!“ uviedla hrdá mamička.

Prečo sa však na prvej oficiálnej ceremónii svojho syna nenachádzal aj Talian Francesco? Ako Barbora uviedla pre Čas.sk, jej partner mal v Londýne na poslednú chvíľu hudobné povinnosti, ktoré nemohol odrieknuť: „Francesco, bohužiaľ, musel na poslednú chvíľu zostať v Londýne a odohrať koncert.“ 

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/_basie_