Šoubiz Barbora Švidraňová prekvapuje: Odvážne tetovanie priamo medzi…!

Barbora Švidraňová prekvapuje: Odvážne tetovanie priamo medzi…!

Slovenská speváčka Barbora Švidraňová sa pred takmer rokom stala mamičkou svojho prvého dieťatka, syna Gabriela. V skrytu duše je však stále rebelkou, ktorá si robí, čo chce bez ohľadu na to, čo si o tom myslia ostatní. Práve to potvrdila aj novinkou, ktorou sa pochválila na sociálnej sieti.

Barbora má aktuálne plné ruky práce s výchovou svojho synčeka Gabriela, ktorého má s talianskym hudobníkom Francescom. Chlapček je plný energie, pričom speváčka sa pri ňom chcela cítiť fit. Aj z tohto dôvodu sa dala na vysokoproteínovú diétu, vďaka ktorej schudla osem kilogramov. Podľa vlastných slov sa opäť cíti príťažlivá a zrejme nadobudla dostatok odvahy, aby sa pustila do niečoho zaujímavejšieho.

Švidraňová sa totiž pred pár hodinami ozvala zo štúdia, kde si dávala robiť tetovanie priamo medzi prsiami. Ornament je vytvorený prostredníctvom tzv. handpoku, pričom sa trvalé tetovanie robí bez klasického strojčeka, ale iba s ihlou a farbou. S konečným výsledkom sa sympatická ryšavka neváhala pochváliť aj na sociálnej sieti.

Barboru s tetovaním si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: Instagram/_basie_  |  Foto: Instagram/_basie_, markiza.sk

Exit mobile version