Herečka a speváčka sa dostala do úzkych. Je to iba niekoľko dní čo Barbora prehovorila o svojej novej láske, no zdá sa, že je všetko inak.

Švidraňová sa v tomto období usmieva od ucha k uchu, čím navodzovala dojem, že sa po jej boku objavuje nový chlap. Postupne začala prezrádzať indície o jej novom vzťahu a priznala, že jej milenec pochádza z Talianska a je známy bubeník.

Barbora bola natoľko zaľúbená, že už jeho identitu nedokázala skrývať. Na sociálnej sieti zverejnila niekoľko fotografií, z čoho bolo jasné, že jej nový partner je Francesco Mendolia. Týmto odhalením odôvodnila aj časté výlety do Londýna, kde jej nový priateľ pracuje.

Bolo na čase, aby sa vyjadril aj Francesco, ktorý však vôbec netušil, že je vo vzťahu so slovenskou ryšavkou. Priznal, že spolu niekoľkokrát vystupovali a to je všetko. ,K Francescovi sa pred pár dňami doniesli informácie, že Barbora ho na Slovensku označuje ako svojho priateľa, no on je single a rozhodne s ňou netvorí pár a nič o tom nevie. Bol z toho dosť prekvapený, keď to zistil,“ uviedol jeho kamarát pre plusku.sk

Slepo zamilovaná Barbora sa však drží svojej historky a na otázku ako zvláda vzťah na diaľku, okamžite zareagovala, že veľmi dobre a stále je zaľúbená. No na sociálnej sieti vymazala všetky fotografie a videá, kde Francesca spomínala.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: instagram.com