Barbora Švidraňová (29) alias Basie zaskočila prednedávnom svojím šokujúcim tehotenstvom. Aj keď hrdo vyhlasuje, že tvorí pár s talianskym hudobníkom Francescom, ten sa na sociálnej sieti prezentuje úplne inak.

Krásna ryšavka má už istý čas tvoriť pár s talianskym hudobníkom Francescom, aj keď ide o vzťah na diaľku. Len nedávno sa prevalilo Barborkine tehotenstvo a na fotkách sa jej už poriadne zaokrúhľuje bruško. Hoci speváčka prežíva krásne obdobie a tehotenstvo jej prospieva, okolie rieši otázku, či sa hudobník postaví ku svojmu otcovstvu ako chlap a bude Barborke a drobcovi nablízku.

Na jeho sociálnej sieti to totiž vyzerá zatiaľ nejednoznačne a dokonca mu stále svieti status “nezadaný”. Na profile sa mu navyše s pravidelnosťou kopia fotky s mladými ženami a posledne zverejnil jednu s exotickou klaviristkou Hiromi. Mnohí pochybujú, či sa nakoniec rozlietaný Talian usadí a bude zodpovedným otcom. Nech to už dopadne ako chce, Barborka momentálne prežíva jedno z najšťastnejších období a teší sa na svoje bábätko.

Francesco s exotickou klaviristkou Hiromi

Zdroj | Foto: Facebook, Instagram