Slovenská speváčka Barbora Švidraňová sa pred takmer rokom stala mamičkou svojho prvého dieťatka, syna Gabriela. Aj napriek tomu, že synčeka nekonečne miluje, tehotenstvo a pôrod jej dali zabrať. Krásnej ryšavke totiž pribudli nadbytočné kilogramy, s ktorými sa však rozhodla poriadne zatočiť.

Barbora má aktuálne plné ruky práce s výchovou svojho synčeka Gabriela, ktorého má s talianskym hudobníkom Francescom. Aj napriek tomu, že je chlapček plný energie a speváčka sa pri ňom poriadne nabehá, nadbytočné kilogramy po tehotenstve nešli dole.

Sympatická ryšavka sa rozhodla situáciu radikálne riešiť a v priebehu posledných troch mesiacov schudla osem kilogramov bez cvičenia. Pustila sa totiž do vysokoproteínovej diéty, vďaka ktorej si svoj nový vzhľad naplno užíva. ,,…už len 3kg a budem na svojej ideálnej váhe vzhľadom na svoju výšku! Svalstvo zachované, odbúral sa mi len čistý tuk a to iba zmenou stravovania, pretože pravidelne cvičiť sa mi momentálne veľmi nedá. Ale už aj na to sa chystám!“ napísala Švidraňová k fotografií, kde je na prvý pohľad zrejmé, že výrazne schudla.

Predtým

Teraz

Zdroj: Instagram/_basie_  |  Foto: Instagram/_basie_, markiza.sk, Facebook/ChartShow