Speváčka a deviata mamička Borisa Kollára sa trápi s veľkým zdravotným problémom. Vo štvrtok ju totiž musela odviesť záchranná služba, pričom Balúchová skončila v nemocnici. Fanúšikovia sa dopočuli, že mala mozgovú príhodu, no Barbora uviedla veci na pravú mieru.

Barbora Balúchová (32) je deviatou mamičkou zo zoznamu Borisa Kollára, ktorému porodila pred tromi rokmi synčeka Alexandra Jána. Single speváčka sa venuje popri materských povinnostiach aj spievaniu a veľmi aktívna je aj na sociálnych sieťach. Pred niekoľkými hodinami ale vystrašila fanúšikov, keď uviedla, že skončila v nemocnici po tom, čo ju odviezla záchranka. Viacerí sa jej pritom mali pýtať, či dostala mozgovú príhodu.

Priatelia, dostali sa mi od vás správy, či je pravda, že som mala mozgovú príhodu… Nie. Je pravda, že vo štvrtok musela pre mňa prísť sanitka (za čo veľmi pekne ďakujem všetkým lekárom a zdravotníkom, čo mi pomohli),“ uviedla šokujúcu pravdu. Svoju diagnózu, ktorá stojí za zdravotnými problémami, ale zatiaľ nepozná.

Dúfam, že konečnú diagnózu môjho zdravotného stavu budem vedieť čím skôr, aby som opäť mohla byť na 100 % mamou a aby som mohla normálne fungovať,“ dúfa Barbora, ktorá poďakovala aj priateľom a známym. O tom, čo ju trápi, však speváčka zatiaľ do podrobností rozprávať nechce: „Raz vám o tom napíšem viac,“ sľubuje. S Barborou sa pritom pozná aj účastníčka aktuálnej Farmy Nikol Fridrichová, ktorá sa so známou speváčkou kedysi pobila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina