Na veľkolepom finále Farmy 14 sa stretli všetci súťažiaci reality šou okrem jedného z nich. Ide o Imricha Štefánika, ktorý je známy pod prezývkou „Baron“. Farmu musel opustiť za dramatických okolností, no mnohí fanúšikovia očakávali, že si priamy prenos predsa len nenechá ujsť. Opak bol však pravdou!

Baron patril k najvýraznejším účastníkom Farmy 14, pričom bola veľmi rýchlo odhalená jeho výbušná povaha. Od začiatku si nepadol do oka s Fifom, ktorému sa neskôr vyhrážal bitkou mimo televíznych kamier. Nasledovalo zničenie sluhovského mundúru i poškodenie niekoľkých kamier, ktoré boli nainštalované na statku.

Pre hrubé porušenie pravidiel a vyhrážky násilím bol napokon diskvalifikovaný a oficiálne vyradený z hry! 36-ročný Trnavák sa neukázal ani na konci tzv. zlatého týždňa, keď mali účinkujúci s hospodárom i moderátorom poslednú večeru na statku. Vtedy však pri stole chýbal aj Zdeněk Novák, ktorý musel súťaž opustiť kvôli zdravotným problémom.

Niektorí fanúšikovia dúfali, že sa Baron napokon objaví vo finále a s úsmevom bude sedieť medzi farmári. Prišlo trpké sklamanie. Diváci špekulovali, že ho na priamy prenos nepozvali tvorcovia reality šou, aby zabránili možnému konfliktu v priamom prenose. Práve tento scenár bol totiž zaužívaný v minulosti pri vyradených súťažiacich, ktorí porušili pravidlá. Exfarmár napokon prišiel s nečakaným vyjadrením: ,,Čaute kamaráti, nechcel som dávať žiadne storíčko, lebo som chorý ako pes. Som prechladol alebo neviem, katastrofa,“ oznámil na sociálnej sieti Štefánik, ktorého čaká 27. decembra dôležitý zápas počas podujatia Fight Night Challenge 3.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Baron s hnevom ničí kamery

Zdroj: IG/imi.baron | Foto: YT/TV Markíza, TV Markíza, FB/Farma  |  Video: YT/TV Markíza