Obľúbená herečka Barbora Švidraňová (32), ktorá momentálne pôsobí v seriáli Nový život, porodila v polovici mája 2018 svojho synčeka Gabriela. Sympatická ryšavka je na výchovu dieťatka sama, no na materstvo nedá dopustiť, i keď so sebou prináša aj menej pôvabné nedokonalosti.

Všetky mamičky na Slovensku dnes oslavujú svoj veľký deň, a kým niektoré ženy ponímajú Deň matiek vtipne, iné otvorili svoju 13. komnatu. K tým patrí aj herečka a speváčka Barbora Švidraňová, ktorá na sociálnej sieti ukázala svoje “nedokonalosti”, ktoré doposiaľ skrývala pod šatami. Ako priznala, aj ona má jazvy, malé či väčšie boliestky na tele i duši, avšak má sa rada presne taká, aká je.

“Telo ženy-matky. Už nikdy nebude ako predtým. Ale už mi to nevadí. Lebo to tak malo byť. Moje telo tehotenstvo nemalo dokonale zvládnuť, aby som ho konečne prijala také, aké je. A začala ľúbiť a vážiť si ho. A načúvať mu, čo vlastne potrebuje. A čo je vlastne na tomto svete podstatné a hodnotné. A že mi to teda trvalo! A že napriek všetkému je teda ultra silné. Ako každej z vás.. je krásne! Sme krásne. Jedinečné. Nech na vás materstvo zanechalo akékoľvek “stopy”.. Objímte sa,” vyzýva všetky mamičky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/_basie_