David Beckham (44), jeden z najúspešnejších futbalistov športovej histórie, sa dostal pod mimoriadnu paľbu kritiky. Za všetko môže nevinná fotografia s dcérkou Harper, ktorú zverejnil iba pred pár hodinami.

Klan Beckhamovcov patrí k najobľúbenejším a najstabilnejším šoubiznisovým rodinám sveta, pričom Victorii a Davidovi sa po troch synoch narodila v roku 2011 dcérka Harper. 8-ročné dievčatko je plné života, pričom obaja rodičia s ním pravidelne zdieľajú snímky na sociálnych sieťach. Posledná z fotografii však vyvolala spŕšku negatívnych komentárov, ktoré sú pre milujúceho otca zrejme skutočne nepochopiteľné.

Potom, ako sa David s rozkošnou Harper korčuľovali v centre Londýna, zverejnili záber, kde si dávajú pusu. „Učiteľka o nej povedala, že je prirodzený talent, čiže celá rodina ju v jej záľube podporuje,“ uviedol anonymný zdroj. Viac komentárov ako samotná aktivita na ľade však získal samotný bozk, ktorý je podľa niektorých z fanúšikov zvrátený! Okrem toho, že Beckhama upozorňovali, že bozkávať dcéru na ústa je čím ďalej, tým viac zvláštne, iní sa ho neštítili nazvať pedofilom. Názor si vytvorte sami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/DavidBeckham