Beckhamovci ženili najstaršieho syna: Prenádherná nevesta a rodičia?WOW!

Dátum:

Bývalá hviezda pódii, ktorá je dodnes ikonou mnohých žien, sa môže pochváliť skutočne nádhernou rodinou, ktorá drží pokope už 23 rokov. Módna návrhárka a exspeváčka Victoria Beckham s futbalistom Davidom Beckhamom sa však môžu tešiť z jej rozšírenia, nakoľko uplynulý víkend ženili svojho najstaršieho syna Brooklyna!

Victoria Beckham, známa ako Posh Spice z legendárnej formácie Spice Girls, spoznala v roku 1995 futbalistu Davida Beckhama, s ktorým od tohto momentu tvorí stabilný pár. Aj keď si dvojica prešla rôznymi problémami, ich manželstvo bolo vždy silnejšie, pričom spolu vychovávajú štyri deti. Kým dcérka Harper (10), synovia Cruz David (17) a Romeo James (19) stále žijú prevažne so svojimi rodičmi, najstarší Brooklyn (23) si pomaly zakladá vlastnú rodinu.

Uplynulý víkend totiž povedal svoje životné áno herečke Nicole Peltz (27), ktorá svojim výzorom očarila celý svet. Nádherná nevesta si 9. apríla obliekla svadobnú róbu od Valentina, kým Brooklyn mal na sebe oblek značky Dior. Obrad novomanželov sa konal v Palm Beach na Floride v sídle, ktoré patrí rodine blondínky, pričom ich majetok má byť trikrát väčší ako vlastnia samotní Beckhamovci.

Trojdňová veselica, na ktorej mali hostia zakázané používať mobilné telefóny, mala mať okrem celebritného zoznamu pozvaných aj mastný účet. Ten sa podľa dostupných informácii vyšplhal až na závratných 3,5 milióna dolárov. Zablahoželať novomanželom prišli okrem iných aj šéfkuchár Gordon Ramsay, herečka Eva Longoria, tenistky Serena a Venus Williamsové, Madonnin syn Rocco Ritchie či modelka Gigi Hadid.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/voguemagazine, nicolaannepeltzbeckham, brooklynpeltzbeckham, victoriabeckham

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...