Béla Bugár (60), predseda strany Most-Híd a kandidát na post prezidenta SR, vydal svoju jedinú dcéru Krisztínu (25). Ceremónia sa uskutočnila v rímskokatolíckom kostole v Šamoríne, pričom nechýbali ani dlhoroční pracovníci politika. Na obrade i svadobnej zábave hrdý otecko rozhodne nešetril.

Krisztína nedávno odpromovala na Ekonomickej univerzite a o pár týždňov ju čakal ďalší dôležitý krok v jej živote. Vydala sa totiž za svojho dlhoročného partnera Tamása, ktorý ju požiadal o ruku minulý rok na koncerte v Budapešti. Béla Bugár nemohol byť viac hrdý a fotografie z dcérinej svadby zverejnil aj na sociálnej sieti. ,,V živote rodiča je veľa určujúcich momentov. Tento je jeden z nich. Kriszta a Tamás, veľa šťastia,“ zaželal politik mladomanželom.

Dnes už vydatú ženu si Bugárovci adoptovali ešte ako malé dievčatko. Po ôsmich rokoch snaženia im nebol dopriaty potomok a tak sa rozhodli pre adopciu. Šéf politickej strany sa priznal, že túžil po chlapcovi. Je však presvedčený, že to práve Krisztina si vybrala za svojich rodičov ich. ,,Najskôr doniesli ju, až potom chalana. Položili ju manželke do lona, chytila mi prsty a už nepustila,“ zveril sa v minulosti v jednom z rozhovorov.

Zdroj: Facebook  |   Foto: Facebook