Zuzana Belohorcová sa rozhodla po dlhých rokoch Ameriku spolu s rodinou opustiť a presťahovala sa do krásnej španielskej Marbelly. Blondínka fanúšikom ukázala, ako vyzerá jej nové luxusné bývanie. Hoci je výhľad celkom iný z balkóna na Miami, aj tento rozhodne stojí za to.

Zuzana Belohorcová pred niekoľkými týždňami šokovala fanúšikov, keď im oznámila, že po dlhých rokoch opúšťa Ameriku. Dôvodom, pre ktorý sa vzdala spolu s rodinou Miami, je pritom vážny. Okrem strachu z koronavírusu a pouličných protestov sa manželia museli rozlúčiť aj s podnikateľským biznisom, keďže už nemohli prenajímať vilu turistom.

Známa blondínka sa tak naposledy rozlúčila s priateľmi i blízkymi a so zbalenými 10 kuframi a deťmi nastúpila na letisku do lietadla. Belohorcová už dorazila šťastne na juh Španielska a podelila sa o krásny výhľad, ktorý sa jej naskytol v novom domove na Marbelle.

Ako uvádza šťastná exmoderátorka šteklivej relácie, teraz si už na nový život musia zvyknúť len jej deti, ktoré čaká prvý deň v celkom novej škole. Mama si zatiaľ dopriala výdatné raňajky na romantickej terase s rozprávkovým výhľadom. Je otázne, či sa manželia vrhnú aj na podnikanie v kaviarni, ako si naplánovali. Čo poviete na krásne bývanie Zuzany?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzanabelohorcova