Belohorcová ŠOKUJE: Kvôli vírusu v USA prišli o byt aj peniaze!

Dátum:

Zuzana Belohorcová žije so svojou rodinou už celé roky za veľkou mlákou. Aj Miami však postihol koronavírus, ktorý prsnatú blondínku pripravil o byt, no aj o zárobky a klientov.

Krásna blondínka Zuzana Belohorcová, ktorá kedysi pôsobila v televízií Markíza, už celé roky žije so svojou rodinou v americkom Miami. Hoci doposiaľ žili svoj sen, koronavírus v Amerike, ktorý zabil aj niekoľkomesačné bábätko, zrazil ku dnu aj niekdajšiu moderátorku. Belohorcová prezradila, že v ich dome sa potvrdili tri nákazy koronavírusom, a preto museli zo svojho bytu urýchlene odísť.

Opustili sme apartmán, kde sme žili, pretože v dome sa objavili už tri nákazy koronavírusom a predčasne ukončili zmluvu. Presťahovali sme sa do našej rezidencie, ktorú sme doposiaľ prenajímali,“ uviedla pre Blesk. Týmto krokom však prišli o nemalé zárobky: „Na celú sezónu sme mali vybookovanú rezidenciu s bytmi, ale to padlo, všetci to zrušili, takže zárobok nula. Našťastie sme mali dosť našetrené, takže sme všetko vybrali,“ dodáva so slovami, že v Amerike to bude pre ostatných, ktorí nešetrili, veľmi ťažké.

Aktuálne je však pre niekdajšiu moderátorku a jej rodinu podstatné len to, aby celú situáciu prežili v zdraví. Obáva sa taktiež o bezpečný návrat svojich rodičov, ktorí sú aktuálne v Amerike na návšteve: „Všetko sa uzavrelo a máme veľký strach o mojich rodičov, ktorí sú tu stále s nami a čakajú na repatriačný let domov. My sa tento rok do Čiech nevrátime, budeme bojovať tu, ale verím, že sa všetko obráti na dobré,“ dodáva s vyjadrením obdivu Česku a Slovensku, ktoré sa vysporiadali s včasnými opatreniami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram/zuzanabelohorcova

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...