Zuzana Belohorcová si doma vychováva konkurenciu! Jej 10-ročná dcérka Salma je síce ešte len školáčka, no už teraz je jasné, že krásne gény zdedila po mame. Na najnovších záberoch s jemným líčením pózuje ako bývalá moderátorka.

Krásna moderátorka má doma teda poriadnu konkurenciu! Zuzana Belohorcová pridáva pre fanúšikov na Instagrame pravidelne šteklivé zábery postavy, ktorú si stále udržiava v perfektnom stave cvičením aj stravovaním. Najnovšie jej ale začína sekundovať i mladá dcérka Salma.

Len 10-ročná školáčka je totiž celá mama a okrem blonďavých vlasov a modrých očí vie mladá slečna vystrúhať rovnaké pózy či výraz tváre ako slávna Zuzana. Na čerstvých fotkách sa nechala Salma zvečniť s jemným make-upom, pričom nedávno sa pochválila aj umelými, nalepovacími nechtami.

Rodinka si tak kráti voľnú chvíľu v čase koronakrízy a pandémie, ktorá v USA ešte stále vyčíňa. Len nedávno pritom mala prsnatá blondína strach o svojich rodičov, ktorí ju prišli navštíviť na Miami. Rovnako uviedla, že kvôli zrušenému cestovaniu a ubytovávaniu prišli s manželom o nemalé peniaze za prenájom a musia siahať na svoje úspory.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzanabelohorcova