Beňová po akcii Smeru v Nitre v smútku: ÚTOKY na jej dcéru Leu!

Dátum:

Nedeľa sa v Nitre niesla v znamení zvláštnych osláv sviatku práce. Strana Smer na svojej akcii najmä pod vedením poslanca Blahu burcovala dav, aby doplnil slová o prezidentke Zuzane Čaputovej. Po tom, čo hlave štátu adresovali urážky, však ostala v smútku aj europoslankyňa Beňová. 

Počas „oslavy“ v Nitre vystúpili na pódiu okrem Roberta Fica aj ďalšie známe tváre Smeru. Medzi nimi aj Ľuboš Blaha, ktorý svojim prejavom pobúril mnohých politikov, ale i samotnú prezidentku Zuzanu Čaputovú. Hlava štátu však pocítila ihneď oporu mnohých známych tvárí, ako aj svojho partnera Juraja Rizmana.

To však nemôže povedať Monika Beňová, ktorá sa akcie rovnako zúčastnila na pódiu. Vo chvíli, keď všetci prítomní počuli, aké urážky skanduje dav na adresu prezidentky, sa europoslankyňa pousmiala a naprávala si narýchlo šaty s pohľadom do zeme. Následne sa prezidentke na sociálnej sieti ospravedlnila s tým, že vulgarizmy údajne nepočula.

Jej správanie voči hlave štátu však mnohých Slovákov rozzúrilo a neváhali slovne útočiť aj na jej malú dcéru Leu: „Nemožem urobiť viac ako to, že som sa za vulgárne pokriky kohosi iného ospravedlnila. Vyprosím si ale, aby ste mi tu vypisovali o mojej dcere. Mňa mrzí, čo sa stalo, ale moja Lea s tým nič nemá,“ napísala rázne Beňová.

Diskutérka Silvia však jej ospravedlneniu neuverila: „Súhlasím, že deti sa do týchto špinavých hier ťahať nemajú. Žiadne. Ani deti prezidentky. Všimla som si ale, pani Beňová, že vás sa dotýka každá kritika, aj tá slušná. Viete, tlieskať a usmievať sa primitívnym urážkam… a potom sa rýchlo ospravedlniť, aby ste boli v EP za serióznu, je také pokrytecké ako celý Smer,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  FB/Monika Beňová│ Foto:  YT/SMER – Sociálna Demokracia

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...