Monika Beňová sa v posledných týždňoch pravidelne vyjadruje k aktuálnej politickej situácií, ktorá je na bode mrazu. Po Igorovi Matovičovi si najnovšie zobrala na mušku vicepremiérku Veroniku Remišovú, keďže jej vyjadrenia považuje za viac ako absurdné, a čosi sa ušlo aj ministrovi obrany.

Europoslankyňa priznala, že divadlo, ktoré predvádzajú koaliční lídri, by jej bolo smiešne, ak by nešlo o budúcnosť tejto krajiny a občanov. Najnovšie ju poriadne vytočilo správanie Veroniky Remišovej, ktorú považuje za absolútne neschopnú, čo mala potvrdiť v priebehu posledného roka.

Beňová je z tohto dôvodu presvedčená, že sa blíži jej rýchly koniec. ,,Vy, pani Remišová, s Vašimi každodennými ústupkami, “taktikou“ a nejasnými politickými stanoviskami rozprávate o tom, že ako vládu (v prípade V. Remišovej veľmi pravdepodobne poslednú, v ktorej je podpredsedníčkou a ministerkou), vlastne musíte udržať, aby sa “nevrátil Smer a Hlas“,“ nahnevane napísala na sociálnej sieti.

Politička, ktorá si užíva materskú dovolenku, zároveň vyzýva koalíciu, aby sa nevyhovárala na smerákov a začala robiť kompetentné rozhodnutia spojené s pandémiou. Podľa jej názoru však Matovičova vláda mala ukázať svoje schopnosti, no neukázala nič. ,,Ste prázdne nádoby a dúfate, že zaujmete nenávisťou a vyhláseniami, ktoré sú pod úroveň kohokoľvek,“ odkázala svojím politickým oponentom.

Beňová je taktiež presvedčená, že minister obrany v týchto dňoch pociťuje veľký strach. ,,To vy, pán Naď, sa bojíte. Lebo viete, že už nikdy minister nebudete. Rovnako ako predsedníčka Za ľudí. Tá sklamala aj vlastný poslanecký klub,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Monika Beňová  |  Foto: FB/OĽaNO, Monika Beňová, Za ľudí