V dnešnej dobe sociálnych sietí, dokonalých fotografií, filtrov, úprav a photoshopu je raritou vidieť ženskú krásu v celej prirodzenosti. Je síce pravda, že veľa známych osobností upozorňuje práve na to, že Instagram je doslova liahňou klamlivých záberov, nie všetci sa podľa toho správajú. 

Výnimkou je politička Monika Beňová, ktorá nie je typickou influencerkou, avšak sociálne siete si zamilovala. Najnovšie sa fanúšikom ukázala bez štipky make-upu a musíme uznať, že jej to náramne svedčí. 

,,Chodíme s Leuškou behať, užívame si jedna druhú a všetku tú pohodu a lásku. Dnes sa možno popoludní vyparádime a pojdeme na niektorú bratislavskú terasku na kávičku medzi ľudí, ale súkromie s dcérkou si užívam strapato a #nomakup, užite si pekný deň,” odkazuje v instagramovom poste. 

,,Ste krásna a máte moju poklonu, obdiv za to, že pridávate fotky bez filtrov, kila makeupu a aj napriek tomu ste krásna a múdra. Schováte do vrecka všetky tie “umelé celebrity”,” dostáva dávku chvály v komentároch. Aký je váš názor? Súhlasíte?
Foto/Zdroj: Instagram/ monicabenova