Vďaka priemyselnej kamere sa podarilo odhaliť beštiu v ľudskej koži. Učiteľka základnej školy počkala, kým z triedy odídu všetky detičky. To, čo nasledovalo potom, sa len tak nevidí. Žena chytila len 5-ročné dievčatko a…

Priemyselná kamera na škole v americkom Kansase zachytila šokujúce video. Učiteľka Crystal Smith si koncom februára na škole, kde pracovala, počkala, kým celá trieda opustí priestor. Hneď na to sa vybrala ku knižnici, kde sa schovávala 5-ročná žiačka. Učiteľka ju surovo vytiahla von a keď bola presvedčená, že ju nik nevidí, dievčatko kopla do chrbta pri tom, ako ležalo na zemi.

Žiačka po príchode domov podľa informácii denníka DailyMail povedala mame, že nemá rada svoju učiteľku a prezradila, že ju buchla do ruky. Keď mama objavila na jej ruke červený fľak, okamžite prišla za riaditeľom, ktorý následne našiel videozáznam z miestnosti. Ten jasne odhaľuje, ako žena s dievčatkom zaobchádzala.

Smithová sa spočiatku bránila so slovami, že dievčatko sa určite zranilo pri lezení do knižničnej police. Neskôr dokonca uviedla, že školáčka mala kopnúť ju, a to hneď niekoľkokrát. Riaditeľ mal ale po zhliadnutí videa v prípade jasno a učiteľka bola zo školy okamžite vyhodená.

Video z útoku učiteľky môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube