Hrozný prípad sa udial ešte v júli minulého roka v Londýne. Len 21-ročný otec triasol so svojím maličkým synčekom tak silno, že 6-týždňový chlapček napokon zomrel v nemocnici. Teraz si vrah vypočul svoj trest.

V Broadstairs došlo v júli minulého roka k hroznej tragédií. Len 21-ročný otec Lee Vernon bol nervózny z plaču svojho 6-týždňového synčeka. S jeho telíčkom triasol silno až do momentu, kedy si uvedomil, že niečo nie je v poriadku.

Zavolal preto rýchlo sanitku, ktoré previezla chlapčeka menom McKenzie Ellis v bezvedomí do nemocnice v Londýne. O tri dni neskôr ale podľa informácií TheSun podľahol zraneniu hlavičky a početným zlomeninám. Hoci sa muža lekári aj polícia pýtali, či niekedy synčekovi ublížil, odvetil záporne.

Jeho lži napokon odhalili vyšetrenia, podľa ktorých zranenia nemohol spôsobiť náhodný pád a navyše pochádzali z rôznych období. K násiliu zo strany otca teda nedošlo len v ten deň. Usvedčiť ho mal aj Google, v ktorom si vyhľadával, čo s dieťaťom pri zranení alebo príliš silnom zdrapení. Súd poslal vraha po jednaní do väzenia na doživotie s tým, že môže požiadať o podmienečné prepustenie po 16 rokoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/Kent Police, Crimes In The UK