Verejne známe osoby a to najmä ženy, sú pod neustálym drobnohľadom takmer každý deň. Patrí k nim i moderátorka, tanečníčka a speváčka Alžbeta Ferencová, ktorej telo na prvý pohľad pôsobí dokonale, no opak je pravdou. Čím ďalej, tým viac celebrít hovorí STOP večnému skrývaniu svojich nedostatkov a DOSŤ si povedala i Betka.

 

„Rozhodla som sa, že všetky fotky budú bez retuše. Nemám dokonalú postavu a takisto som mala problémy so svojim sebavedomím. Áno, mám celulitídu a áno, aj faldíky, aj takzvané hip dips a strie, ale už ma to len tak nerozhodí,“ napísala na svojom instagramovom účte k fotografiám nafoteným pre značku Adidas. Iba 26-ročná kráska priznáva, že jej nedokonalosti nie je stále vidieť, pretože už vie ako pózovať, aby problematické miesta ukryla.

alzbeta ferencova adidas

Súčasný svet doslova diktuje ideál krásy, ktorý nachádzame vo všetkých módnych časopisoch, kde retuš doslova vládne. Na druhej starne, takmer každá žena vie, že realita je úplne inde a pomarančovej pokožke sa nevyhnú ani slávne tváre či dievčatá mladšie ako 20 rokov. Na túto skutočnosť v poslednom čase poukazujú aj populárne hollywoodske mená ako Selena Gomez, Demi Lovato či modelka Victoria´s Secret Bella Hadid. Aj ony majú pokrk nezmyselného skrývania pred všadeprítomnými objektívmi paparazzi fotografov a v plavkách vystavia i nelichotivé časti ich tela. Podporujú tak ženy po celom svete v myšlienke, že za svoje krivky by sa nemali hanbiť, nech sú akokoľvek nedokonalé.

alzbeta ferencova retusovane fotky

alzbeta ferencova fotenie adidas retus

Zdroj|Foto: Instagram