Nemožno pochybovať o tom, že Beyoncé patrí medzi tie najtalentovanejšie hudobníčky súčasnosti. Svedčí o tom aj fakt, že počas svojej kariéry si domov odniesla nespočetné množstvo cien a tento rok k nim pribudne jedna prestížna, ktorou sa nemôže len tak niekto pochváliť v hudobnej brandži.

Nadaná umelkyňa má v súčasnej dobe hneď niekoľko dôvodov na radosť, no tým najväčším je to, že sa jej rodinka čoskoro rozrastie o ďalších dvoch členov. Aj keď v súčasnej dobe presunula svoju kariéru “na druhú koľaj”, počas ktorej si domov odniesla vyše 240 rôznych cien, v máji jej do vitrínky pribudne ďalšie významné ocenenie.

“Queen B” vydala v apríli 2016 svoj šiesty album s názvom “Lemonade” a jej hudobné dielo jej vynieslo až deväť nominácií na “Grammy”, no domov si nakoniec odniesla len dve zlaté gramofónikové sošky.

Spolu s ním vytvorila aj krátky s film s rovnakým názvom, ktorý má poukazovať nielen na životnú cestu ženy. V snímke sa zároveň dotýka viacerých tém, do ktorých spadá rasová diskriminácia či rovnosť medzi oboma pohlaviami. Vďaka svojmu filmu však vyhrala prestížnu “Peabody Award”, ktorú získala za vizuálne prevedenie. Toto ocenenie je udeľované najmä tým, ktorí dosiahli nevídané úspechy a zásluhy v rôznych mediálnych oblastiach a organizátori pozerajú najmä na kvalitu diela a nie na jeho komerčnosť. Budúca trojnásobná mamina je druhá z hudobnej brandže, ktorá sa môže popýšiť touto cenou. Ako prvá si ju domov odniesla Barbra Streisand v roku 1994 za dokumentáciu svojich vystúpení počas koncertov.

Foto: Instagram | Zdroj: Eonline.com