Len pre pár hodinami samotná americká speváčka potvrdila radostnú správu a pochválila sa, že čaká dvojčatá. Neprešla však dlhá doba a Beyoncé sa svojim fanúšikom i celému svetu pochválila najnovšími tehotenskými fotkami, ktoré sa nesú v originálnom duchu.

[sociallocker]Beyoncé Giselle Knowles-Carter, pre celý svet známa len ako Beyoncé, je v radostnom očakávaní a tento rok sa z nej stane pyšná trojnásobná mamina. Ako správna tehotná žena si svoje tehotenstvo nechala zvečniť prostredníctvom rôznych fotografií, aby jedného dňa mohla na toto obdobie s láskou spomínať. Hudobníčka má už jednu dcérku, ktorá počas fotenia nemohla chýbať a stala sa jeho neodmysliteľnou súčasťou.

Beyoncé a Blue Ivy

Umelkyňa, ktorú mnohí vnímajú ako jednu z najvplyvnejších módnych ikôn, nezaprela svoje cítenie ani počas fotografovania. Beyoncé na svojej oficiálnej stránke zverejnila naozaj jedinečné snímky a na niektorých sa bez ostychu ukázala aj v Evinom rúchu. Ku vzniknutým snímkam sa speváčka vyjadrila aj mnohými citátmi, azda najpoužívanejším je: “Mám tri srdcia.”

Tehotenské fotky speváčky Beyoncé si môžete pozrieť TU!

Foto: Instagram
[/sociallocker]