Je tomu len zopár hodín, čo celé Česko i Slovensko zasiahla smutná správa o úmrtí legendárnej speváčky Hany Zagorovej, ktorá odišla na večný odpočinok 26. augusta vo veku 75 rokov. Hudobníčka za sebou zanechala manžela Štefana Margitu (66), ktorý len pred okamihom venoval svojej láske posledné slová.

26. augusta zomrela česká hviezda Hana Zagorová, ktorá získala počas svojho života množstvo prestížnych ocenaní, vrátane deviatich Zlatých slávikov. Speváčka dlhodobo bojovala so zdravotnými ťažkosťami, kým fatálnymi sa pre ňu stali problémy spojené s postcovidovým syndrómom. Pár hodín od jej úmrtia prelomil mlčanie manžel hudobníčky, operný spevák Štefan Margita, ktorý venoval Hane dojímavé vyznanie.

„Hani, láska moja jediná. Ďakujem za tridsať krásnych zamilovaných rokov! Na dnešnú 11. hodinu už však nikdy nezabudnem. Strach, úplná beznádej, že som ťa navždy stratil, a že už nie si a nebudeš. Návrat do prázdneho bytu ma zabíja. Pozerám na tvoje veci a každý krok mi ťa tu pripomína. Milujem ťa a navždy budem! Tvoj Štefan,“ odkázal svojej láske do neba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Stefan Margita