Andrej Bičan sa v zábavnej súťaži RTVS s názvom 5 proti 5 prihováral divákom takmer 15 rokov. Nové vedenie televízie však momentálne rozhodlo, že je čas posunúť sa ďalej a reláciu s moderátorom už na obrazovkách neuvidíte. Bičan prehovoril o tom, čo sa deje.

Zábavná súťaž 5 proti 5 na RTVS patrila takmer 15 rokov k obľúbeným reláciám, ktorá priťahovala k obrazovkám tisícky divákov. Andrej Bičan bol po celý čas neodmysliteľnou súčasťou projektu, pri ktorom si vo večerných hodinách oddýchlo množstvo Slovákov. Vedenie televízie však rozhodlo o nečakanom konci.

Bičanovu šou od nového roka nahradí formát s názvom Traf to!, ktorým bude moderátorsky sprevádzať herec a moderátor Juraj „Šoko“ Tabáček. Mnohí sa však zamýšľali nad tým, či došlo medzi Andrejom Bičanom a šéfom RTVS Ľubošom Machajom k nejakým zákulisným nezhodám.

Moderátor však pre Plusku akékoľvek špekulácie vyvrátil: „My sme sa s pánom Machajom nerozišli! Dohodli sme sa, že v tejto programovej štruktúre to nebude, možno budúci rok v septembrovej alebo až pred Vianocami 2023. Neprišlo k žiadnej negatívnej šťave, negatívnemu vyhodeniu,“ utvrdil všetkých. Zároveň si myslí, že 5 proti 5 sa na obrazovky opäť vráti: „Myslím si, že to nie je definitívne, tento program sa určite ešte vráti na obrazovky,“ domnieva sa Andrej, ktorý si teraz plánuje istý čas oddýchnuť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: RTVS