Búrlivý rozvod Bičanovcov sa nezaobišiel bez poriadne dramatických chvíľ, pričom exmanželia sa dodnes len ťažko dokážu na čomsi zhodnúť. Tieto Vianoce ale prežije Edita zrejme veľmi smutne. Okrem domu totiž prišla aj o toto!

Rozvod Bičanovcov prebiehal poriadne dlho a nezaobišiel sa ani bez dramatických chvíľ a vypätých situácii. Bývalí partneri sú dnes však už oficiálne exmanželmi a Andrej (43) si môže nažívať s čistým štítom v spoločnosti priateľky Michaely (23).

Situácia medzi bývalými manželmi je ale dodnes nepríjemná, no dvojica musí hľadať spôsob, ako nájsť spoločnú reč. Súd im totiž nariadil striedavú starostlivosť o ich dcéry, hoci exmanželka nie je spokojná s tým, že jej deti sa budú zdržiavať v blízkosti moderátorovej novej priateľky. Tieto Vianoce navyše pre ňu budú mimoriadne smutné.

Podľa informácii Nového Času totiž Edita nedávno prišla o spoločný dom a musela sa nasťahovať domov ku svojej mame, no tým to nekončí. Na sviatky ostane bez svojej rodiny a dcéry strávia Štedrý deň tento rok u exmanžela: „S deťmi bude na Štedrý deň on, tak mi to prikázal. S dcérami budem Prvý a Druhý sviatok vianočný. Do Jasnej ich však nechce brať, hoci to tak každý rok bývalo,“ prezrádza a vysvetlenie k situácii poskytol aj samotný moderátor: „Minulý rok ich mala ona, tento rok ich mám ja. Budúci rok ich bude mať zase ona, potom zase ja, a tak dokola. Volá sa to striedavá starostlivosť,“ zakončuje tému.

Bičanova exmanželka bude na Vianoce bez detí…

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook