Bičanova manželka prehovorila: S rozvodom súhlasí, ale chce od neho TOTO!

Dátum:

Minulý týždeň prebehlo prvé pojednávanie vo veci rozvodu manželstva slovenského moderátora Andreja Bičana s manželkou Editou. Tých však súd ihneď nerozviedol, a tak sa vynorilo množstvo otázok, čo sa za zatvorenými dverami súdnej siene odohrávalo.

Andrej Bičan sa so svojimi pocitmi zveril médiám ihneď po jeho skončení, kedy dával všetko za vinu bývalej manželke Edite, najmä však jej prehnaným majetkovým požiadavkám.

„Hoci moja odporkyňa tvrdí, že jej ide o deti, jej ide iba o majetky. Na striedavej starostlivosti fungujeme od decembra minulého roka. Ona si neuvedomuje, že som k nej nadmieru veľkorysý. Chcel som všetko rozdeliť na polovicu, a to nielen to, čo sa týka bezpodielového vlastníctva, ale zarátal som tam aj to, čo je vyslovene iba moje, no vždy mala nejaké výhrady a nikdy nebola spokojná. Nakoniec sme sa nedohodli,“ vyjadril sa po prvom rozvodovom pojednávaní pre portál Topky.sk moderátor Andrej Bičan.

Po týždni však situáciu okolo ich rozvodu ozrejmila i doposiaľ jeho zákonitá manželka Edita. Podľa nej je najväčším problémom pre úspešnú dohodu práve Andrej.

„To je otázka na manžela, prečo nepodpísal dohodu, kde sám stanovil podmienky. Teší ma, že v médiách som sa dočítala, že mi dáva väčšinu majetku, i keď dobre vie, že budem spokojná aj s tým menším podielom. Jediná moja podmienka je, aby svoje sľuby naplnil a podpísal formálne náležitosti. To je to minimum, čo očakávam od zrelého dospelého človeka a otca mojich dvoch detí,“ povedala pre menovaný portál k situácii ohľadom nepodpísanej mediačnej dohody Edita.

Zdá sa, že to medzi nimi bude ešte pestré!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram

LukyK
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...