Ak ste si doteraz mysleli, že dianie na politickej scéne by sme pokojne mohli prirovnať k cirkusu, teraz si tým môžete byť istý. Slováci bojujú s obrovským zdražovaním potravín, nehovoriac o blížiacej sa energetickej kríze, ktorá môže dostať mnohé domácnosti na kolená. Teraz je však pozornosť zameraná na dve poslankyne, ktoré sa nevedia vpratať do kože.

Jana Bittó Cigániková pred pár dňami poriadne prekvapila fanúšikov na sociálnej sieti, keď oznámila, že bola v nočnom bare napadnutá priamo zo strany bývalej tenistky. Ťahanie za vlasy a úder do tváre ju napokon dostal na pohotovosť, v dôsledku čoho podala trestné oznámenie. Romana Tabák s odhalením svojej strany príbehu otáľala, no napokon vyhlásila, že slovne i fyzicky bola napadnutá práve ona.

K celej záležitosti sa vyjadril aj Igor Matovič, ktorý svojím stanoviskom rozhodne nikoho neprekvapil. Podľa vyjadrenia je jeho bývalá straníčka možno naivná, no neklame. Využil tak ďalšiu šancu pustiť sa do liberálov, keďže členka strany SaS údajne zavádza neustále. Naopak, Richard Sulík sa k tejto téme vyjadril iba minimálne. Považuje však za správne, že jeho kolegyňa podala trestné oznámenie.

Bitka v nočnom bare medzi poslankyňami neušla ani Borisovi Kollárovi, ktorý má na celú vec jasný názor. ,,Ústavní činitelia by sa mali vyvarovať vymetaniu nočných barov, aby sa nevystavovali takémuto riziku,“ povedal predseda parlamentu pre plusku.sk s dovetkom, že ich súkromné konflikty vyústia do politických škôd. ,,Podľa môjho názoru nie je vhodné sa takto správať na verejnosti a platí to rovnako pre obe. Bez ohľadu na to, kto začal,“ dodal šéf strany Sme rodina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Romana Tabak, Janka Bittó Cigániková, YT/SME