Je tomu len zopár dní, čo celé Slovensko obletelo šokujúce video z Malaciek, kde na seba zaútočili dve skupinky mužov. Pred známym obchodným reťazcom si vybavovali svoje účty nielen päsťami, no na atakovanie protivníka neváhali využiť aj lopatu, metly či krompáče!

Uplynulý štvrtok popoludní zaznamenali svedkovia z Malaciek hromadnú bitku pred ochodným reťazcom, ktorá sa okamžite začala šíriť sociálnymi sieťami. Po zverejnení videa požiadala Polícia Slovenskej republiky občanov o súčinnosť, pričom dnes už pozná všetkých výtržníkov z predmetného incidentu.

Zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu v súbehu s prečinom výtržníctva obvinil Policajný zbor 60-ročného Jozefa J., 38-ročného Romana B. a 22-ročného Daniela B, ktorým hrozý trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov. Z prečinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva vyšetrovateľ rovnako obvinil aj 32-ročného Júliusa B. a 51-ročného Damiana O. a z prečinu výtržníctva obvinil 57-ročného Romana B., ktorí si môžu posedieť 6 mesiacov až 3 roky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako uviedla Veronika Slamková z KR PZ v Bratislave, na Pezinskej ulici v Malackách malo dôjsť k fyzickému kontaktu obvinených rôznym pracovným náradím do predchádzajúcom slovnom konflikte.

Predmetný incident si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Polícia SR