Na domácom internete sa Slováci snažia odreagovať vtipnými videami rôznych tvorcov. Najnovšie vyvolal záujem verejnosti mladý influencer Samuel Pažický, ktorý neváhal a v krátkom skeči oslovil politika Borisa Kollára s bizarnou ponukou.

Líder strany Sme rodina je snáď najznámejším multioteckom na Slovensku, pričom len pred pár týždňami mu 28-ročná Laura Vizváryová porodila syna Abnera. Oficiálne 13-násobný otec sa stal terčom zábavy tiktokera Samuela Pažického, ktorý ho oslovil počas jedného z predvolebných mítingov.

Mladík za ním prišiel s ponukou, ktorá u politika vyvolala úsmev na tvári. „Ak mi tu v tento moment sľúbite, že vaše 46. dieťa pomenujete menom Samuel, dám vám týchto sto eur na ruku,” oslovila Kollára Samuel a neváhal ho lákať bankovkou v hodnote 100 eur.

Multiotecko sa však nenechal zahnať do kúta a na ponuke mladíka sa len schuti zasmial: „Počkajte, to si myslíte, že sa mi oplatí 46 detí robiť za sto eur?” Tiktoker odpovedal jednoznačné áno, na čo si šéf strany Sme rodina siahol do vrecka a navrhol protiponuku. „Vám dám týchto 300 eur,” začal Kollár, na čo Samuel s prekvapením v hlase odpovedal: „To ako fakt?” pričom politik pokračoval: „Keď váš prvý syn sa bude volať Boris, dobre?” povedal so smiechom a odkráčal preč.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

@samuelpazicky

za 300€ (budeme) rodina 🤗

♬ original sound – Samuel Pažický

Zdroj: TikTok/SamuelPazicky