Robert Kaliňák v posledných týždňoch čelil vážnym obvineniam zo strany Denníka N. Údajne mal totiž zabezpečovať únos vietnamského podnikateľa cez Slovensko až do Moskvy. Politická situácia na Slovensku kvôli tejto kauze začala veľmi rýchlo gradovať a bývalý minister vnútra sa rozhodol preukázať svoje nevinu prostredníctvom detektora lži. Moderátor Sajfa si však všimol celkom dôležité detaily otázok, ktoré boli určené politikovi.

Kaliňák rozhodne prekvapil širokú verejnosť, keď súhlasil s detektorom lži. Aj napriek tomu, že Slováci sa rozdelili na dva tábory, výsledky poukazujú na to, že pri odpovediach neklamal. Niektorí sú presvedčení, že si týmto konaním očistil svoje meno, pričom iní spochybňujú stroj zameraný na potvrdenie pravdy. Bývalý minister vnútra údajne vedel, ako ho oklamať.

Je však prekvapením, že hneď v úvode prekvapil odpoveďou na celkom ľahkú otázku. ,,Voláte sa Róbert?“ pýtali sa na začiatku špecialisti, pričom odpoveď politika bola ,,nie“.  Medzi inými otázkami figurovala i jedna rozhodne podivná.

Róberta, teda ak sa tak naozaj volá, sa pýtali, či sleduje zábavnú internetovú reláciu Level Lama, ktorú moderuje známy Matej “Sajfa“ Cifra. Jeho odpoveď bola jednoznačná, a to ,,áno“. Spíker z Fun rádia okamžite zareagoval a svojím fanúšikom poslal výzvu: ,,Ak máte naňho niekto kontakt, nech mi napíše. Pošlem mu tričko.“ No každopádne, čo to má spoločné s únosom Vietnamca, ktorý takmer spôsobil pád vlády, môžeme len hádať.

Vyjadrenie Roberta Kaliňáka

Snímky bizarných otázok si môžete pozrieť —TU— a —TU—!

Zdroj: funradio.sk  |  Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.