Blaha chodí bez obrúčky: Po mesiacoch PREHOVORIL o svojom manželstve!

Dátum:

Poslanec Smeru je aktuálne v centre mediálneho diania. Po stretnutí strany v Nitre zožal obrovskú kritiku za svoje vyjadrenia a hecovanie davu voči prezidentke SR. Najnovšie sa začalo špekulovať, prečo politik chodí už celé mesiace bez manželskej obrúčky na ruke.

Poslanec Ľuboš Blaha si vyslúžil po poslednom stretnutí Smeru v Nitre poriadnu spŕšku kritiky za hecovanie davu voči Zuzane Čaputovej. Slovné útoky na svoju dcéru Leu priznala i europoslankyňa Monika Beňová, ktorá však pri vulgarizmoch voči prezidentke sklopila hlavu a naprávala si šaty. Blaha navyše čelí aj civilnej žalobe, ktorú naňho pred časom podal známy poslanec.

PLUS 7 DNÍ si už pred niekoľkými mesiacmi všimol aj to, že poslanec Smeru nenosí na ľavej ruke obrúčku, hoci je už desať rokov ženatý. O manželke Zuzane sa vie pritom veľmi málo a okrem pár ukázaní sa na verejnosti prezradil samotný Blaha len toľko, že pracuje ako štátna úradníčka, a dokonca sa napriek manželovej politickej orientácii venuje európskej agende. Politik napokon na rovinu odpovedal na otázku, či je za jeho nenosením obrúčky manželská kríza.

Verejnosti pritom poskytol celkom prozaické vysvetlenie: „Nie, s manželkou sme šťastní, nemáme absolútne žiadne problémy. S rodinkou je všetko v najlepšom poriadku a s manželkou sa ľúbime stále rovnako… Obrúčku som asi pred rokom niekde zapatrošil a neviem ju nájsť,“ dodal so slovami, že už zvažoval kúpu novej. Manželku podľa svojich slov aj naďalej presviedča, že obrúčku ešte nájde a istotne ju iba zapatrošil, lebo má „bordel v kancelárii“. Na záver ale dodal, že si predsa len zakúpi nový prsteň, keďže ľudia si taký detail zrejme všímajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Ľuboš Blaha

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...