Americká speváčka (70) sa na nejaký čas vytratila z médií a aj spoločenského života. Posledné informácie sa však týkali jej súdnych sporov.

[sociallocker]Portál Radar Online uviedol, že si charizmatická speváčka Cher za svoju kariéru zarobila viac ako 290 miliónov eur, no väčšinu peňazí použila na plastické operácie a nebolo ich veru málo. Výraznú časť minula aj na svoj luxusný štýl života a mnohokrát investovala do pochybných finančných operácií.

V týchto chvíľach dokonca čelí žalobe umelca Moshika Nadava, ktorý ju obvinil, že zneužila jeho logo a dala ho na obal svojho albumu. Umelec chce po speváčke takmer 5 miliónov eur, čo by ju mohlo zruinovať. Portál tiež uviedol, že speváčke môže v tomto prípade hroziť až bankrot.

Súdny spor a následné finančné problémy môžu speváčke spôsobiť aj zdravotné ťažkosti. V 80. rokoch jej bol identifikovaný vírus Epstein-Barrové, ktorý môže byť spojený s vysokou teplotou, zápalom pečene či zväčšením sleziny. Vzhľadom na vek hollywoodskej hviezdy v súvislosti so stresom, môže vírus spôsobiť aj fatálne následky.

Cher ako ju poznáme

Zdroj: radaronline.com  |  Foto: Instagram.com, Facebook.com
[/sociallocker]