Aj tento ročník Farmy, zrejme rovnako, ako i pominulé roky, prinesie nové priateľstvá, vzťahy či krátke romániky. Aj keď je po prvej časti ešte príliš skoro hovoriť o nových známostiach, jedna farmárka bola predsa len poriadne odvážna a povedala mu to na plné ústa!

Farma prináša každý rok okrem víťaza, ktorý zhrabne sumičku 75-tisíc eur, aj nové páriky či aspoň krátke vášnivé vzplanutia. Len pred pár hodinami unikli tajné zábery Twiinsiek, ktoré sa pri chvíľke nepozornosti ukázali celému Slovensku v plnej kráse. Zrejme ani len netušili, že ich práve sníma kamera a kým jedna ukázala obnažené prsia, druhá predviedla aj rozkrok.

Za doposiaľ najodvážnejšiu dračicu ale možno považovať Karin z Banskej Bystrice. Blondínka, ktorá sa nezdráha na mužov pôsobiť svojou štíhlou postavou a dlhými vlasmi, totiž pred kamerami nadviazala pikantný rozhovor so sympatickým Nitrančanom Milanom. Ten si pri zazvonení zvončeka, ktorým celebrity zavolali na „chudobných“, neodpustil poznámku, že ich idú určite za niečo opäť „pomilovať“, aby sa tak vyhol vulgarizmu. Tento dvojzmysel ale nenechal Karin chladnou a rýchlo zareagovala: „Kto sa ide milovať?“ Neskôr vyjadrila svoje potreby ešte konkrétnejšie: „Aj ja sa chcem ošahať.“

Ktovie, či sa mladej farmárke zapáčilo na statku natoľko, že je pripravená nadviazať bližšie priateľstvá alebo ide v jej prípade len o šikovne premyslenú taktiku, ako si omotať okolo prsta mužskú časť osadenstva. Nech už je správna ktorákoľvek možnosť, zrejme sa rozhodne bude na čo pozerať.

Video ohľadom vyjadrenia Karin môžete vidieť >>>TU<<<

Karin sa Milana odvážne spýtala, kto sa chce milovať

Zdroj │ Foto: markiza.sk, Facebook