Svetoznámy pár Kim Kardashian a Kayne West zrejme neprežívajú práve ideálne obdobie. Slávna Kardashianka totiž zažila od manžela podraz, ktorý zrejme len tak nepredýcha.

Svetoznáma Kardashianka, ktorá sa preslávila seriálom “Keeping Up With the Kardashians”, si síce pred fanúšikmi udržiava obraz dokonalej ženy s dokonalým bohatstvom, no za pozlátkom sa niekedy skrývajú aj poriadne problémy.

Inak tomu nie je ani v jej na prvý pohľad rozprávkovom manželstve s raperom Kanye Westom, s ktorým vychovávajú tri deti. Ku dvom, ktoré porodila samotná Kim, nedávno pridbudlo tretie, ktoré im vynosila náhradná matka. Krásna rodinka síce doposiaľ držala pokope, no najnovšie znepokojivé informácie zaskočili aj samotnú tmavovlásku. Jej manžel Kanye sa totiž rozhodol odsťahovať z L.A. a natrvalo odísť do Chicaga: “Chcem, aby ste všetci vedeli, že sa sťahujem naspäť do Chicaga a už nikdy z tade neodídem,” prehlásil Kanye.

Kim sa okamžite naštvala, keďže takúto závažnú tému neprebrali spolu ešte predtým, ako ju oznámil celému svetu. Do sťahovania z luxusného sídla, ktorého prerábka stála dvojicu poriadny balík peňazí, sa ale kráska absolútne nehrnie. Všetko, čo má, je v L.A. a ak by musela svoje obľúbené mesto opustiť, muselo by sa spolu s ňou presťahovať aj 25 ľudí z jej tímu, nehovoriac o veľkej rodine, ktorú by tak mohla navštevovať len občas.

Človek blízky dvojici si ale myslí, že Kanye sa chce sťahovať do Chicaga kvôli svojim politickým ambíciám a plánuje sa stať prezidentom USA: “Potrebuje žiť v reálnom svete s reálnymi ľuďmi, aby bol schopný chápať, ako byť prezidentom. A L.A. nie je skutočný svet,” myslí sa. Je tak otázne, či tento obrovský krok od seba kontroverzná dvojica ustojí.

Kayne sa chce presťahovať do Chicaga

 

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram, YouTube