Pred pár dňami sme mali možnosť stať sa svedkami svadby roka. Z princa Harryho a Meghan Markle sa oficiálne stali manželia, ktorí získali titul vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. No aj napriek tomu, že od kráľovskej ceremónie ubehli doslova hodiny, odborníci už majú jasný názor na ich potomstvo.

Andrew Morton je známy životopisec, pričom sa stal jediným vyvoleným, ktorému princezná Diana prezradila všetky svoje intímne tajomstvá. Kráľovskú rodinu pozná detailne a dokonca napísal knihu s názvom Meghan: Hollywoodska princezná. Na základe informácií, ktoré zistil, je presvedčený, že pre čerstvú manželku bude prioritou počať potomstvo.

Faktom totiž zostáva, že Markle má 36 rokov a niekoľkokrát priznala, že sa nevie dočkať vlastného bábätka. ,,Som si istý, že povinnosti vojvodkyne si naplno začne plniť najskôr po štyridsiatke,“ presvedčivo uviedol pre dailystar.co.uk úspešný spisovateľ. V tomto období by sa údajne mala venovať potomstvu.

Andrew taktiež pripomenul, že Harry aj Meghan pochádzajú z rozvrátených rodín. V herečkinom prípade sa jej rodičia rozviedli a princezná Diana zomrela, keď mal vojvoda zo Sussexu iba dvanásť rokov. ,,Určite tak majú veľkú túžbu založiť si svoju vlastnú a predovšetkým fungujúcu rodinku,“ predpokladá Morton.

Zdroj: dailystar.co.uk  |  Foto: Instagram