Blondínka zvalcovala internet: Jej verzia hitu Shallow sa stala fenoménom!

Dátum:

Oscarový hit „Shallow“, ktorý sa stal svetovým fenoménom ešte v októbri minulého roka, doposiaľ prespievalo množstvo kvalitných spevákov. Lady Gaga napísala skladbu spolu s tvorivým tímom, pričom jej zrejme ani len vo sne nenapadlo, že ju okrem iných sparoduje aj extrovertná Američanka Trisha Paytas.

Keď sa na sociálnej sieti YouTube objavila cover verzia hitu Shallow od blondínky Trishy Paytas, mnohí ľudia ostali doslova v šoku. 30-ročná Američanka, áno, skutočne tridsaťročná, prespievala oscarovú skladbu s domnením, že jej hlas je výnimočný.

Ako sama uvádza v názve videa, ide o doposiaľ „najlepšiu“ cover verziu, ktorá je lepšia originál od Lady Gaga. Video sa stalo doslova fenoménom, pričom gazdinku v kuchyni s minerálkou miesto mikrofónu a žiarivo modrými očnými tieňmi videli už 2 milióny ľudí. Nehovoriac o zdieľaniach na sociálnych sieťach.

Zdroj: YouTube

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...