Na pohrebe Karla Gotta († 80) sa s prejavom pripraveným pre maestra a jeho najbližších postavila aj česká herečka Jiřina Bohdalová. Po kritike a sklamaní, ktoré jej vyjadrila Gottova dcéra Dominika, sa jej rozhodla poslať jasný odkaz.

Pohreb Karla Gotta si uctili okrem smútiacich aj známe tváre, ktoré sa podieľali na príprave poslednej rozlúčky. Okrem krásneho spevu Lucie Bílej si pripravili pre maestra smútočný prejav Dagmar Havlová či herečka Jiřina Bohdalová. Práve po jej reči bol obrovský ohlas divákov, ktorí ostali po pekných slovách umelkyne dojatí.

Iného názoru ale bola Gottova najstaršia dcéra Dominika, ktorej sa mimoriadne dotklo, keď ju ani Luciu herečka nespomenula v prejave a všetky slová venovala Ivane a dcérkam Charlotte a Nelle. Cítila sa sklamaná a vynechaná z rodiny a za pravdu jej dali aj viacerí fanúšikovia, ktorí sa okamžite postavili na stranu Dominiky.

Jřina Bohdalová sa ale rozhodla na nečakanú situáciu zareagovať a objasniť, prečo nespomenula v príhovore všetky Gottove deti. “Ja by som sa ospravedlnila, ale nič mi nepovedala. Bohužiaľ, uvedomila som si to, až keď som to čítala. Nebolo to ale mienené zle. Viem, že to bola chyba, ale, bohužiaľ, stala sa. Nechápem ale, že sa to tak rozoberá. Ja som do tej reči dala toľko sily. Absolvovala som to so začínajúcim zápalom pľúc a teraz sa na mňa útočí. Stačilo pritom jedno slovo a ja by som sa ospravedlnila,” uviedla pre český Expres s tým, že nerozumie, prečo si záležitosť nevydiskutovali osobne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: YouTube/rudolfo6666