Mladučká hudobníčka Celeste Buckingham sa preslávila vďaka Česko Slovensko hľadá Superstar, odkiaľ si neodniesla prvenstvo, no tvrdou drinou sa z nej stala jedna z najúspešnejších finalistiek všetkých ročníkov populárnej speváckej súťaže. Jej nový album Bare je na svete už vyše pol roka a to nielen na Slovensku ale i v zámorí. Po pilotnom singli Go Away prišlo na natáčanie druhej novinky z albumu s názvom Immature, ktorej videoklip vyzerá veľmi sľubne.

 

Správou o natáčaní klipu sa speváčka podelila na Instagrame formou príbehu i fotografie, na ktorej pózuje s kolegyňami Laris Diam alebo Ronie pred klubom Le Valmont & Lounge v Prahe. Na zverejnenom videu krásna Celeste provokuje zvodnými pózami na barovom pulte v se*i minišatách. Vyzerá to tak, že  v novom klipe vytiahla všetky ženské zbrane a fanúšikovia sa majú rozhodne na čo tešiť.

Je pravdou, že hudobné zázemie úspešnej muzikantky naďalej zostáva na Slovensku, no kontakty a spolupráce zbiera čím ďalej, tým viac práve za oceánom. Americké médiá jej pridelili prívlastok „európska popová princezná“ a za svoj rap, ktorý sa naučila počúvaním piesní od Eminema si vyslúžila veľkú pochvalu. Aktivity 22-ročnej Slovenky si všimla i jedna z najpopulárnejších stránok Buzzfeed.com, kde vyzdvihli jej rovnováhu medzi hudbou, filantropickými aktivitami a verejným vystupovaním. Bravó!

celeste buckingham novy klip immature
celeste buckingham v klube
celeste buckingham immature
celeste buckingham laris diam ronie

Zdroj: Instagram, hudba.zoznam.sk | Foto|Video: Instagram, streamable.com