Príbeh Američanky Jennifer Asbenson by nechcel zažiť nikto z nás ani v tom najhoršom sne. Neskutočná udalosť, ktorá sa naozaj stala, ju poznačila do konca života a do tejto chvíle to držala vo svojom vnútri. Prišiel však čas na to, aby sa so svojou minulosťou podelila s celým svetom.

Písal sa rok 1992, kedy mala Jennifer 19 rokov a cestou do práce sa pri nej pristavil neznámi muž s autom, ktorý jej ponúkol odvoz. Samozrejme, že túto ponuku okamžite odmietla, no po chvíli premýšľania nastal zlom v tom čo sa stalo. Jenn sa rozhodla nastúpiť k mužovi do auta a to sa jej stalo takmer osudnou chvíľou. Z milého vodiča sa vykľul sériový vrah Andrew Urdiales, ktorý chcel Jennifer zabiť. Podľa dostupných zdrojov mala byť jeho 7. obeťou. A však naskytla sa jej možnosť na útek a ako jediná hroznému monštru unikla.

“Hovorila som si, že keby bol narušený, tak už by na mňa zaútočil,” povedala Jennifer, ktorá sa po 24. rokoch vrátila späť do kalifornskej púšte, kde takmer prišla o svoj život. Muž ju v ten deň odviezol do práce a opýtal si od nej telefónny kontakt. Dala mu falošné číslo, no na druhý deň tam bol opäť. Ona aj napriek všetkému si znovu sadla do auta, avšak vtedy to začalo.

Začal na ňu kričať, že mu dala falošné číslo a vytiahol zbraň. Vtedy si Jennifer začala uvedomovať, že je v ohrození. Andrew ju zviazal a na oči jej nasadil slnečné okuliare, následne ju odviezol do púšte kde ju chcel znásilniť. Jennifer sa však podarilo utiecť a v okolí stretnúť kamión s vojakmi, ktorí jej pomohli a zavolali políciu.

Po všetkom, čo si prežila dúfala, že už je koniec. No šok nastal až potom. Nikto jej túto historku neveril a policajti si mysleli, že Jennifer klame. Koniec koncov neboli k dispozícií žiadne dôkazy o tom, že by ju niekto uniesol a následne chcel zabiť. Po piatich rokoch sa zistilo, že naozaj neklamala, pretože Andrew zabil ďalšie tri ženy a ku všetkým činom sa priznal.

Jennifer Asbenson si praje pre sériového vraha len jedno. Trest smrti! Ako jediná obeť, ktorá mu unikla, bude proti nemu svedčiť na súde. Pevne veríme, že sa tento prípad uzavrie spravodlivo a že násilník a vrah dostane to, čo si zaslúži.

Zdroj/Foto: youtube, facebook, dailymail.co.uk