Odkedy Rytmus (41) ohlásil, že je zamilovaný do exotickej Jasminy (29), fanúšikovia špekulujú, kedy presne sa dala dvojica dokopy a či sa spoznali ešte počas raperovho vzťahu s Darou (45). Teraz prichádza šokujúce odhalenie bulvárneho experta, ako aj fotka záhadného zoznámenia sa s Jasminou!

Nečakaný rozchod Rapera s Darou bol sprevádzaný búrlivými emóciami fanúšikov, ktorí šokujúcej správe nemohli uveriť. Napriek tomu, že dvojica tvrdila, že sa rozišla v kamarátskom duchu, neprešlo veľa času a Daru ranilo Rytmusovo vyjadrenie o novej láske natoľko, že mu poslala cez médiá smutný odkaz. Ani to však umelca nezastavilo v zamilovanom ošiali, ktorý rozpútal so svojou Jasminou na sociálnych sieťach.

Patrik v jednom zo svojich zamilovaných odkazov moderátorke priznal, že to bola v ich prípade láska na prvý pohľad, no dátum či obdobie zoznámenia si diplomaticky nechal pre seba. Fanúšikom sa tak, logicky, naskytol priestor pre špekulácie, či Rytmus Dare nebol s Jasminou neverný? Bulvárny expert v tom má ale jasno a na margo dvojice sa vyjadril pre Extra naozaj nečakane: „Oni poskytli nejaké oficiálne vyjadrenie, v ktorom je, že sú priatelia a že nikto tretí v tom rozhodne nie je. To je také to oficiálne vyjadrenie. Čo je pravým dôvodom rozchodu a či tam bol niekto tretí, to si môžeme, samozrejme, iba domýšľať, ALE tá pravdepodobnosť, že tam Jasmina v tej dobe už bola, je dosť vysoká,” šokuje. Taktiež upozornil na fakt, že Rytmus si momentálne neuvedomuje, že pred siedmimi rokmi robil s Darou to isté, čo dnes s Jasminou.

Veľa otáznikov vyvoláva aj istá fotografia z roku 2015 na Instagrame. Na nej totiž pózuje usmiata Jasmina spolu s Rytmusom pri luxusnom autíčku. Na tom by nebolo nič čudné, keby Rytmus nedávno nevyzradil, že už pri prvom stretnutí s Jasminou vedel, že je tá pravá. Je zjavné, že dvojica sa stretla už pred tromi rokmi, kedy tvoril šťastný pár s popovou divou. Žeby sa ich veľký románik začal už dávno predtým, ako to oznámili svetu?

Rytmus na fotke s Jasminou v roku 2015

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram