Najvýraznejším párom tretej série reality šou Love Island boli rozhodne Ráchel Karnižová a Claude Lhotecký. A hoci finančnú výhru nezískali, z Kanárskych ostrovov naprázdno určite neodišli. Z vily si totiž odniesli niečo omnoho vzácnejšie, a to lásku. Tá je však u nich omnoho benevolentnejšia, ako býva zvykom.

Ráchel a Claude sa už počas pobytu vo vile netajili tým, že plánujú mať otvorený vzťah. Ak teda jeden z nich dostane chuť na niekoho iného, ten druhý mu nebude brániť. Dôkazom, že dvojica netárala len tak do vetra, je aj vskutku bizarný zážitok z párty, ktorú absolvovala len krátko po prílete z Kanárskych ostrovov.

ráchel

O momente, aký v bežných vzťahoch naozaj nenastáva často, zaľúbenci porozprávali v podcaste Snami. ,,Ja som ho videla bozkávať sa s inou ženou,” šokovala Ráchel, ktorá následne vytiahla aj kontroverzné okolnosti. ,,Všetci si mysleli, že on bude behať za holkami, ale ja som začala behať za holkami,” pokračovala.

,,Proste to bolo tak, že ja som bola taká, že ‘ja by som išla pozrieť nejaké holky’ a on, že bež! Ja som prišla o tri sekundy so šupou najväčšou,” priznala sa známa influencerka, ktoré okrem nej doniesla ešte štyri ďalšie dievčatá. Claude v rozhovore len pritakával, že išlo o skutočne pôvabnú slečnu.

,,A oni sa tam bozkávali,” nabonzovala červenovláska. Claude si tak vymieňal bozky s dievčinou, ktorú mu dohodila jeho vlastná priateľka, pričom ona sama ich pri tom pozorovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Oski Barami | Foto: YouTube/Oski Barami, Instagram/loveislandcs