Patrila k najznámejším a najpopulárnejším osobnostiam moderného Anglicka, pričom sa stala symbolom kráľovskej láskavosti. Aj 21 rokov od tragickej smrti princeznej Diany sa však na verejnosti stále objavujú nové, doteraz utajované informácie o jej živote.

Princezná Diana († 36) bola módnou ikonou, venovala sa charitatívnej práci, pričom bojovala predovšetkým proti ochoreniu AIDS. Zároveň však musela čeliť mediálnemu tlaku, kvôli ktorému údajne tajila tehotenstvo, pričom dieťa mala čakať so svojím priateľom Dodi al-Fayedom (†42), ktorý pri autonehode taktiež zahynul.

Následne kolovali fámy, že sa jej kráľovská rodina chcela zbaviť, keďže sa dozvedela o dieťati, ktoré mala nosiť pod srdcom. Túto teóriu podporil aj Mohamad, ktorý je otcom zosnulého muža, keďže sa verejne vyjadril, že iba on vedel o utajenom tehotenstve.

Všetky špekulácie však nedávno vyvrátila forenzná expertka Angela Gallop, ktorá má za sebou 45 rokov praxe. Na vyšetrenie bola použitá krv z vraku auta a vzorky obsahu z Dianinho žalúdka. ,,Najprv šlo o to zistiť, či vzorky krvi princeznej Diany obsahovali tehotenský hormón. Druhým zámerom bolo získať prípadný dôkaz o tom, že by brala antikoncepčné tabletky,“ uviedla pre dailybeast.com. Závery odborníčky boli jasné, a to: ,,Princezná v čase smrti dieťa nečakala!“

Zdroj: thedailybeast.com  |  Foto: YouTube