Obľúbený herec, ktorý je aktívny na sociálnych sieťach a v posledných mesiacoch poskytol niekoľko rozhovorov, ukrýval trpké tajomstvo. Prezradiť sa ho rozhodol  až v týchto dňoch, keďže už onedlho uzrú svetlo sveta jeho memoáre. Z tohto dôvodu chcel byť úprimný k svojím fanúšikom.

Slávny herec Sam Neill už o pár dni vydá knihu s názvom Povedal som vám to niekedy?, kde odhalil veľké množstvo jeho tajomstiev. Hneď v prvej kapitole v súvislosti so svojimi hrdinskými rolami otvorene napísal: ,,Ide o to, že som podvodník. Pravdepodobne totiž zomieram.“

75-ročný umelec neskôr v texte prezradil, že počas propagácie filmu Jurský svet nadvláda v marci 2022 začal pociťovať prvé príznaky choroby. Jedným z nich boli opuchnuté žľazy. Následne mu diagnostikovali angioimunoblastický T-bunkový lymfóm. V úplnej tajnosti podstúpil chemoterapiu, ktorá však nebola účinná.

Nádej prišla v podobe chemoterapeutického lieku, pričom mesačnú dávku bude dostávať do konca života. Momentálne má naďalej diagnostikovanú rakovinu krvi v treťom štádiu. Nové memoáre sa však stali Neilovou veľkou vášňou, pričom sa im začal venovať práve počas liečby.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: theguardian.com  |  Foto: IG/samneilltheprop, FB/Jurassic World, Sam Neill