Boli manželmi 68 rokov: Pár hodín po smrti ženy sa stalo niečo dojímavé!

Dátum:

Kým niektorým párom vydrží láska sotva zopár mesiacov, iní spolu prežijú celý život. To je aj prípad manželskej dvojice, ktorá spoločne strávila 68 rokov. Po smrti ženy sa ale udialo niečo, čo vám vženie slzy do očí.

Mnohé zamilované páry si pred oltárom sľúbia lásku na večnosť, no nezriedka sa stane, že sa ich cesty napriek tomu po pár mesiacoch či rokoch rozdelia. To ale nemohli povedať Robert Johnson a jeho manželka Corinne, ktorí spolu strávili neuveriteľných 68 rokov, pričom sa dočkali 7 detí, 15 vnúčat a 14 pravnúčat.

Dvojica z amerického Minneapolisu spolu zostarla a prišli aj zdravotné problémy. Corrine napokon koncom novembra zomrela podľa CNN vo veku 87 rokov. Najbližšiu rodinu následne prekvapilo niečo, čo nečakali. Ihneď po smrti ženy sa začal rapídne zhoršovať aj stav Roberta, ktorý napokon skonal len neuveriteľných 33 hodín po nej. Podľa slov detí žili krásny a naplnený život, pričom otec vždy hovoril, že ak by jeho manželka zomrela, nevie si predstaviť život bez nej.

To sa mu aj splnilo a na druhý svet odišiel krátko po nej. Deti si spomínajú na to, že otec dával svojej manželke prednosť v dverách a všade, kde sa patrilo. Zrejme ju tak aj v tento moment nechal „vstúpiť“ ako prvú. Dvojica sa zamilovala do seba potom, ako ich zoznámil brat Corinne. Život prežili starostlivosťou o farmu a výchovou detí. Receptom na krásne dlhoročné manželstvo boli podľa rodiny neustále kompromisy a vzájomná dôvera.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: YouTube/ KARE 11

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...