Uplynulý týždeň sa v relácii Bez servítky niesol v znamení podpichovania, negatívnych komentárov a súťaživosti. Pätica adeptov na výhru si k sebe cestu podľa všetkého nenašla, pričom v piatok sa konflikty vyostrili počas stolovania u Nikolety Fridrichovej. 

Týždeň čo týždeň v relácii Bez servítky súťaží pätica Slovákov, ktorí sa svojim menu snažia zaujať súperov a vyhrať tak sumu vo výške tisíc eur. V uplynulých dňoch sa okrem iných postavila pred televízne kamery aj exfarmárka a influencerka Nikol Fridrichová, ktorá bola presvedčená o svojom víťazstve. Za výkon v kuchyni si napokon vyslúžila celkovo deväť bodov, pričom súťažiaci mali najmenej výhrad k jej hlavnému chodu.

Atmosféra pri stole sa dala doslova krájať a Nika opakovane zdôrazňovala, že je Balkánka. Súperov neváhala oslovovať “sedláci”, arogantne ich vítala v Bratislave, príbor “čistila” pľuvancami, kým pri príprave mrazeného dezertu sa absolútne zosypala. Aj keď sa kontroverzná exfarmárka najskôr odmlčala, napokon si zostrih z natáčania predsa len pozrela s dcérou Rebekou. Kým mnohí čakali, ako na piatkovú epizódu zareaguje, Nikol sa na relácii s úsmevom zabávala.

,,Strašné, no hovädo, čo ti poviem. Úplne,“ smiala sa známa Slovenka, pričom uznala, že toto správanie sa jej dieťa dôverne pozná. Ospravedlnenie prišlo v momente, kedy súperov označila za sedlákov a dodala, že toto oslovenie bolo cez čiaru: ,,Iiii, až takto? Fúha, pardón.“

Mohlo by sa zdať, že zábery z televízie boli tými najhoršími z natáčania, no opak je pravdou. ,,Akurát som písala so Zlatkou a Števom a originál bol omnoho horšie, decká, omnoho horšie. Ja môžem byť rada, že sa to postrihalo takto, jak sa postrihalo,“ uviedla Fridrichová, ktorá sa vyjadrila aj k názorom diskutujúcich, že bola pod vplyvom omamných látok. ,,Ja som sa nestihla ísť ani vyčúrať. Nieto ešte si niekde niečo plesknúť, hej? Tam bolo 25 ľudí v jednej miestnosti,“ dodala s tým, že hodiny natáčania preplakala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/nikki_fridrich, FB/Bez servítky