Zuzana „Zuzanita“ Žilinčíková bola hlavnou hviezdou jojkárskej šou Take Me Out, kde si spomezi láskychtivých mužov hľadala toho pravého. Televízna šelmička dnes šokuje fanúšikov už len kontroverznými snímkami, na ktorých viac než čokoľvek iné figuruje najmä jej výrazný dekolt.

34-ročná kráska Zuzanita sa preslávila v relácii Take Me Out, kde divákov zabávala uštipačnými a trefnými poznámkami. Výrazná brunetka od toho času zvádza fanúšikov predovšetkým prostredníctvom sociálnych sietí, pričom neraz pridá zábery, ktoré viac odhaľujú ako zakrývajú. Modelka, ktorej kúpil prvé implantáty otec ako darček k promóciám, tentokrát zavesila na Instagram fotografiu, kde pôsobí, akoby by podstúpila ďalšie zväčšenie dekoltu.

„Nie, je to len podprsenkou a dobrým uhlom pri fotení… Už mi zatiaľ stačí moja veľkosť pŕs, ale určite by som šla do väčších niekedy v budúcnosti,“ ozrejmila pre magazín SlovakWoman.sk. Kým mnohým fanúšikom sa jej dekolt páči, iní ho považujú za extrémne objemný a prehnaný. „Aj umelé môžu vyzerať pekne, ale toto je otras,“ odkázal Zuzane jeden z fanúšikov. Tá sa však nedala zahanbiť a odpovedala mu len: „Čo už.. Mne sa páčia, a to je najdôležitejšie…“

Vyprsenú snímku Zuzanity môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/z.u.z.a.n.i.t.a