Politik a podnikateľ Boris Kollár nemal nikdy núdzu o krásne ženy. Slovenský Don Juan, ktorý sa svojou slabosťou pre nežnejšie pohlavie vôbec netají, má dokonca desať potomkov s deviatimi rôznymi dámami. Kým dnes môže ohurovať bankovým kontom, šarmom či dôvtipom, v minulosti mu pomáhali baliť ženy i jeho vlasy. S blond hrivou by mu totiž zaiste podľahla i nejedna z vás!

53-ročný Boris Kollár rozhodne vie, ako na ženy! Politik, podnikateľ a multiotecko má na svojom konte množstvo krásnych mileniek, pričom deväť zo žien, s ktorými sa v minulosti zblížil, porodilo i jeho deti. Predseda politickej strany SME RODINA bol však krásavcom už aj na strednej škole, kde po ňom dievčatá leteli aj pre anjelsky vzhľad.

Je tomu len zopár hodín, čo na svojom Facebooku zverejnil snímku z lyžiarskeho výcviku, kedy sa so spolužiakmi vybrali zdolávať Malinô Brdo. Vtedy len 17-ročný Boris ohuroval blond ofinou a šibalským úsmevom, pri ktorom sa dievčatám podlamovali kolená. Ako ale však ukázal už v minulosti, fešák bol i na bratislavskej električenke z Novembra 1985 či ďalšej fotke z dávnych čias. Čo myslíte, koľko teenageriek zbalil na svoj vzhľad počas strednej školy?

Zdroj: Facebook/Boris Kollar